Get Adobe Flash player

Hej!

Ciekawi Cię zapewne jak można się ze mną skontaktować.
Najłatwiej na Allegro, tam też można kupić dowolny szablon lub usługę stworzenia nowego, wraz ze stroną internetową.
Oczywiście doradzę też w kwestii wyboru najlepszej domeny, pomogę z grafiką, jak będzie potrzeba to zaprojektuję logo.
Sprawdź moje aukcje: ALLEGRO

Ewentualnie skontaktuj się telefonicznie: 601 580 312 lubmailowo: kontakt@igashi.pl

 

Szablon WWWDC009

Każdy szablon, w tym szablon numer 009, jest w pełni konfigurowalny. To co tu widzicie jest tylko przykładem, w dodatku przykładem mocno okrojonym.
Nie jest jego celem zaprezentowanie wszystkich możliwości strony, szablonów i oprogramowania Joomla, ale raczej pokazanie bardzo wstępnego zarysu czegoś, co w przyszłości może być Twoją stroną.

Wodotryski? Ale po co?

Strony, które tworzę nie mają wodotrysków, wielkich zdjęć na cały ekran ani tzw. "najnowszych trendów". Chociaż mogą. Jednak moim celem jest skierowanie oferty do osób, które potrzebują naprawdę prostej, a przy tym funkcjonalnej, strony. Prostej i czytelnej w odbiorze dla Twojego klienta, ale także prostej i łatwej w obsłudze dla Ciebie. Takiej, którą z łatwością sam sobie obsłużysz (oczywiście w razie potrzeby służę pomocą i nauką w tym zakresie). Takiej, którą będziesz w stanie dowolnie przerobić, pozmieniać, uzupełnić treścią albo przenieść na nowy serwer, sam albo z niewielką pomocą dowolnej osoby w miarę zapoznanej z tematem, z przysłowiowym "synem kolegi, który studiuje informatykę".

Zróbmy prosto, przynajmniej będzie działać ;)

Nie jest moim celem stworzenie potężnego narzędzia dla kogoś, kto tego nie potrzebuje. Nie jest też moim celem dożywotnie związanie kogoś z moją firmą i moimi usługami (a tak się kończy tworzenie stron z pomocą tzw. "autorskich rozwiązań cms"). Oprogramowanie, na którym uruchomimy wspólnie Twoją stronę, jest wolnym i bezpłatnym oprogramowaniem, z którego możesz dowolnie korzystać i do którego istnieją tysiące darmowych i płatnych dodatkowych komponentów, mogących rozszerzyć funkcjonalność Twojej strony tak, jak chcesz. Możliwości konfiguracji, ustawiania i dodawania potrzebnych komponentów są praktycznie nieograniczone. Wszystko zależy tylko od nas.

Z doświadczenia wiem, że duża część osób i firm, zwłaszcza nowych albo już z uznanym dorobkiem na rynku ale stawiających pierwsze kroki w internecie (a dużo jest takich), nie potrzebuje na początek - a może i wcale - rozbudowanych, designerskich stron. Samochody sportowe są fajne, ale czasami wystarczy zwykły dostawczak ;) 


Czy ten szablon może być dla Ciebie?

W każdym z pokazanych tu szablonów można dowolnie pozmieniać kolorystykę, układ, położenie menu, czcionki, obrazki. Do tego stopnia, że można z tego szablonu zrobić całkiem inny :) Jednak moim zamysłem było pokazanie z grubsza idei prostej strony internetowej dla każdej firmy, a wygląd dopracujemy sobie indywidualnie.

Więc jeżeli znalazłeś tutaj coś, z czym możemy wspólnie "popracować", żeby dopasować to do Twoich potrzeb - to wystarczy zapisać numer szablonu i skontaktować się ze mną. Jeżeli żaden z szablonów nie jest tym, co potrzebujesz, to też się skontaktuj - wymyślimy wspólnie coś dla Ciebie.

Jeszcze jedna ważna informacja dla tych co się znają: szablon jest responsywny. A dla tych, co się nie znają - po prostu wyświetla się na komórkach ;)


Najczęstszy element - zdjęcia

Jak już wspomniałem ilość i możliwości dodatkowych komponentów, które można w przyszłości doinstalować do już istniejącej strony jest naprawdę bardzo duża.
Można na przykład skorzystać z najprzeróżniejszych modułów do wyświetlania grafiki, na przykład takiego:

Można też wyświetlać zdjęcia bezpośrednio w tekście, w dowolnej skali:

To jest obrazek o wymiarach 400x330 pikseli To jest obrazek o wymiarach 300x248 pikseli To jest obrazek o wymiarach 150x124 piksele

Można też wyświetlić na przykład mapkę, moduł logowania (z doświadczenia podpowiemy, że używany bardzo rzadko), formularz kontaktowy i całą masę różnych "przydasi". Istnieją komponenty obsługujące Facebooka czy YouTube'a. Kalendarze, formularze, gry, blogi, obsługa plików, analityka... Do wyboru do koloru, opcji jest mnóstwo.

Ale na początek nie będziemy się zajmować taką rozbudową strony. Zajęłoby to dużo czasu i musiałoby odpowiednio więcej kosztować. Więc proponuję skupić się na naprawdę podstawowych funkcjach, tych  najczęściej potrzebnych: kolorystyka, grafika, logo, menu, artykuły, zdjęcia, mapka, kontakt, facebook. I to na początek naprawdę wystarczy...

Może też być taka galeria:

  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next